QUEISSER PHARMA

Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.

Produkt dostępny
11,52 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Potas i magnez uczestniczą w prawidłowym przewodnictwie nerwowo-mięśniowym i w mechanizmie skurczu mięśni. Oba pierwiastki są ważnymi elektrolitami, których odpowiednia podaż jest szczególnie niezbędna podczas intensywnego wysiłku i przy utracie płynów. Potas, poprzez wpływ na prawidłową pracę mięśni gładkich, uczestniczy również w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Cynk pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Żelazo, witaminy B6 i B12 uczestniczą w metabolizmie energetycznym i redukują skutki zmęczenia. Witaminy B6 i B12 pomagają w wytwarzaniu czerwonych krwinek, a żelazo umożliwia transport tlenu przez krew.

Sposób użycia

Tabletki można dzielić.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. dziennie po posiłku, popijając obficie. Nie stosować na czczo. Przy długotrwałym stosowaniu (ponad 1 miesiąc) zaleca się ½ tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety przy: utracie elektrolitów w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego i pocenia się, zwiększonym oddawaniu moczu, wymiotach itp., nieprawidłowej diecie (nadmiar węglowodanów i białek o działaniu zakwaszającym), piciu znacznych ilości kawy, osłabieniu organizmu (stany zmęczenie i znużenia).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi potas.

Składniki

1 tabl. zawiera: 300 mg magnezu (80% RWS), 300 mg potasu (15% RWS), 5 mg cynku (50% RWS), 3,5 mg żelaza (25% RWS), 30 µg chromu (75% RWS), 4 mg witaminy B6 (286% RWS) i 2 µg witaminy B12 (80% RWS).

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Stosowanie preparatu u osób z nadciśnieniem tętniczym, chorobami układu krążenia lub nerek, z chorobą wrzodową, często stosujących NLPZ należy skonsultować z lekarzem.

Ważne informacje

Tabletki można dzielić.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt. tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.
Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.
tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.
11,52 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport