Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.

Produkt dostępny
14,04 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Potas i magnez uczestniczą w prawidłowym przewodnictwie nerwowo-mięśniowym i w mechanizmie skurczu mięśni. Oba pierwiastki są ważnymi elektrolitami, których odpowiednia podaż jest szczególnie niezbędna podczas intensywnego wysiłku i przy utracie płynów. Potas, poprzez wpływ na prawidłową pracę mięśni gładkich, uczestniczy również w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Cynk pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Żelazo, witaminy B6 i B12 uczestniczą w metabolizmie energetycznym i redukują skutki zmęczenia. Witaminy B6 i B12 pomagają w wytwarzaniu czerwonych krwinek, a żelazo umożliwia transport tlenu przez krew.

Sposób użycia

Tabletki można dzielić.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. dziennie po posiłku, popijając obficie. Nie stosować na czczo. Przy długotrwałym stosowaniu (ponad 1 miesiąc) zaleca się ½ tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety przy: utracie elektrolitów w wyniku intensywnego wysiłku fizycznego i pocenia się, zwiększonym oddawaniu moczu, wymiotach itp., nieprawidłowej diecie (nadmiar węglowodanów i białek o działaniu zakwaszającym), piciu znacznych ilości kawy, osłabieniu organizmu (stany zmęczenie i znużenia).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi potas.

Składniki

1 tabl. zawiera: 300 mg magnezu (80% RWS), 300 mg potasu (15% RWS), 5 mg cynku (50% RWS), 3,5 mg żelaza (25% RWS), 30 µg chromu (75% RWS), 4 mg witaminy B6 (286% RWS) i 2 µg witaminy B12 (80% RWS).

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Stosowanie preparatu u osób z nadciśnieniem tętniczym, chorobami układu krążenia lub nerek, z chorobą wrzodową, często stosujących NLPZ należy skonsultować z lekarzem.

Ważne informacje

Tabletki można dzielić.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Schleswiger Str 74 · 24941 Flensburg

Kod EAN

4009932577129
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt. tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.
Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.
tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.
14,04 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Doppelherz aktiv Na Skurcze, tabletki ze składniami regulującymi prawidłową kurczliwość mięśni, 30 szt.

Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?
probiotyki
Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?

Probiotyk dopochwowy w ciąży działa szybciej niż probiotyk doustny. Zaletą preparatu doustnego jest natomiast jednoczesny wpływ na mikrobiotę jelit. Kiedy warto stosować probiotyki w ciąży? Jakie probiotyki ginekologiczne wybrać? W jakich sytuacjach warto sięgnąć po probiotyk podczas laktacji?

Magnez w ciąży - ważny pierwiastek dla ciężarnych i matek karmiących
magnez

W ciąży oraz w okresie laktacji znacznie wzrasta zapotrzebowanie na magnez. Niedobory tego pierwiastka w tym czasie mogą prowadzić do mniejszej masy urodzeniowej dziecka, zaburzeń w przewodnictwie nerwowo - mięśniowym, a nawet skutkować przedwczesnym porodem. Czy zawsze należy suplementować magnez w ciąży? Jaki preparat magnezowy powinna wybrać przyszła mama?

Magnez - lek na różne schorzenia
magnez

Magnez wpływa na prawidłową pracę serca i układu krążenia, układu nerwowego, mięśniowego, kostnego, a także układu rozrodczego. Na co dokładnie pomaga magnez i kiedy warto go stosować? Czy magnez obniża ciśnienie krwi, łagodzi skurcze i zmniejsza skutki stresu?

Jak wybrać najlepszy probiotyk?
probiotyki

Mnogość probiotyków może sprawiać problem podczas wyboru. Czym kierować się przy zakupie probiotyku? Jakie cechy powinien mieć dobry probiotyk? Czy probiotyki z wieloma szczepami są lepsze od tych, które zawierają pojedynczy szczep? I wreszcie, czy dobry probiotyk może być tani? 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport