ENTitis, pastylki ze składnikami wspierającymi w infekcji ucha, nosa i gardła o smaku truskawkowym, 30 szt.

Produkt dostępny
38,70 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Zawiera probiotyczny szczep Streptococcus salivarius K12, który został wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa, gardła (ang. ENT – Ear, Nose, Throat). Szczep Streptococcus salivarius K12 kolonizuje jamę ustną i nosogardziel. Wspiera produkcje lantybiotyków zwanych substancjami hamującymi podobnymi do bakteriocyn, działają one antagonistycznie na drobnoustroje patogenne takie jak S. pyogenes i S. pneumoniae.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i dzieci >3 rż.: 1 pastylka dziennie przez minimum 3 miesiące. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. Pastylkę należy przyjmować przed snem, po umyciu zębów tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i nosogardziel. Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 min aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Nie stosować razem z antybiotykiem i preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety dla dzieci >3 rż. i dorosłych, a w szczególności dla osób: przebywających w dużych skupiskach (przedszkole, szkoła, praca); mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony ucha, nosa, gardła w celu odbudowania korzystnej mikroflory; po zakończonej kuracji antybiotykowej; w celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 pastylka do ssania zawiera 1 mld bakterii Streptococcus salivarius K12 (formuła Bactoblis®) oraz 5 µg witaminy D.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Produkt może zawierać białka mleka oraz laktozę.

Ważne informacje

Produkt może zawierać białka mleka oraz laktozę.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Chopina 10 34-100 Wadowice

Kod EAN

5901785303261
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu ENTitis, pastylki ze składnikami wspierającymi w infekcji ucha, nosa i gardła o smaku truskawkowym, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
ENTitis, pastylki ze składnikami wspierającymi w infekcji ucha, nosa i gardła o smaku truskawkowym, 30 szt. pastylki ze składnikami wspierającymi w infekcji ucha, nosa i gardła o smaku truskawkowym, 30 szt.
ENTitis, pastylki ze składnikami wspierającymi w infekcji ucha, nosa i gardła o smaku truskawkowym, 30 szt.
pastylki ze składnikami wspierającymi w infekcji ucha, nosa i gardła o smaku truskawkowym, 30 szt.
38,70 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport