OMEGA PHARMA

Tymianek i Podbiał, pastylki do ssania ze składnikami wspomagającymi podrażnienia gardła, 24 szt.

Produkt dostępny
18,90 zł
Opis produktu

Typ produktu

LEK BEZ RECEPTY

O produkcie

Tymianek i Podbiał to tradycyjny produkt leczniczy roślinny w postaci pastylek o działaniu powlekającym. Zawarte w preparacie polisacharydy śluzowe tworzą warstwę ochronną, która łagodzi 
podrażnienia i powstrzymuje działania odruchowe błony śluzowej gardła, a tym samym łagodzi kaszel.

Tymianek i Podbiał to tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany w celu łagodzenia: chrypki, kaszlu związanego z przeziębieniem oraz pomocniczo w nieżytach błon śluzowych górnych dróg oddechowych

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: ssać po 1 pastylce co 4 – 6 godzin.

Dawka maksymalna to 6 pastylek na dobę

Skład

Substancjami czynnymi leku są: gęsty wodny wyciąg z ziela tymianku (Thymi herbae extractum spissum, DER 3,5-4,5:1) 100 mg oraz gęsty wodny wyciąg z liścia podbiału (Tussilaginis farfarae folii extractum spissum, DER 4,5-6,0:1) 100 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, glukoza ciekła

Kod EAN

5907734710838
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX

Przydatne wpisy związane z Tymianek i Podbiał, pastylki do ssania ze składnikami wspomagającymi podrażnienia gardła, 24 szt.

Zapalenie gardła a angina - różnice, leczenie
angina
Zapalenie gardła a angina - różnice, leczenie

Ostry ból gardła, szkliste migdałki i nalot na podniebieniu - czy to już angina? Jak odróżnić ją od wirusowego zapalenia gardła? Czy angina jest zaraźliwa? Ile trwa i jak ją leczyć?

Sposoby na chrypkę - jak łagodzić dolegliwości u dzieci i dorosłych?
chrypka

Chrypka często towarzyszy innym objawom infekcji górnych dróg oddechowych. Pojawia się również u osób przeciążających głos. Co stosować na chrypkę u dziecka, a co na chrypkę u osoby dorosłej? Jakie domowe sposoby na chrypkę przyniosą szybką ulgę i nawilżą gardło?

Jak szybko wyleczyć przeziębienie? Czy da się to zrobić w jeden dzień?
przeziębienie

Co najlepszego na przeziębienie warto zastosować? Co wybrać - paracetamol czy ibuprofen, tabletki czy saszetki?  Jak szybko wyleczyć przeziębienie i czy jest to możliwe w jeden dzień?

Ból gardła - przyczyny, objawy, leczenie
ból gardła

Ból gardła pojawia się o każdej porze roku, choć najczęściej występuje jesienią i zimą. Może mieć różne przyczyny, w związku z czym wymaga odmiennego leczenia. Jak odróżnić ból gardła wywołany infekcją wirusową od bakteryjnej? Co na ból gardła jest skuteczne?

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport