Ibuprom Sprint 200mg, 40 kapsułek

Marka: Ibuprom

32,38 zł
Produkt dostępny
Wysyłka do 48h
od pon. - pt. do godziny 16:00.
Bezpieczna płatność

Online

Typ produktu

LEK BEZ RECEPTY

Kod EAN

5904569251437

O produkcie

IBUPROM SPRINT jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek obniża gorączkę. 

Przeglądaj wpisy powiązane z produktem

Jak wybrać lek przeciwbólowy dla dziecka?
Przeciwbólowe
Jak wybrać lek przeciwbólowy dla dziecka?

Leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci podawane są często. Która postać leku jest preferowana – syrop czy  czopki? Czy można podawać na zmianę ibuprofen i paracetamol? Jaka substancja oprócz tych dwóch leków może być jeszcze stosowana u małych pacjentów?

Ból w klatce piersiowej - przyczyny, leczenie, profilaktyka
ból w klatce piersiowej
Ból w klatce piersiowej - przyczyny, leczenie, profilaktyka

Ból w obrębie klatki piersiowej może budzić niepokój. Dużo zależy jednak od jego charakteru. Warto wiedzieć kiedy ból w piersiach powinien skłonić do wizyty u lekarza, a kiedy można złagodzić go domowymi sposobami. Dlatego warto wiedzieć, jakie są najczęstsze przyczyny bólu klatki i w klatce piersiowej, a także jak się przed nimi uchronić i szybko je złagodzić.

Ból głowy - rodzaje, przyczyny, objawy, leczenie
ból głowy
Ból głowy - rodzaje, przyczyny, objawy, leczenie

Migrenowe, napięciowe i klasterowe bóle głowy różnią się lokalizacją, charakterem bólu, jego nasileniem, czasem trwania, a także sposobem leczenia. Jakie leki są skuteczne przy migrenowych bólach głowy? Co stosować na ból głowy w ciąży? Jakie domowe sposoby na ból głowy pomogą uśmierzyć przykre dolegliwości?