Mugga Deet Extra Strong 50%, spray na komary i kleszcze, 75 ml

Produkt dostępny
30,94 zł
Opis produktu

Typ produktu

PRODUKT BIOBÓJCZY

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym:

PL/2015/0192/MR

O produkcie

Najmocniejszy na Polskim rynku preparat na kleszcze, meszki i komary zarówno tropikalne jak i europejskie w wersji extra strong.
 

Przeznaczony dla osób wyjeżdżających w w rejony tropikalne, gdzie istnieje duże prawdopodobieństwo zarażenia się jedną z groźnych chorób tropikalnych m.in. Malarią, Zika czy Denga. Repelent z deet do bezpośredniej aplikacji na odkryte części ciała i odzież. Wysoką skuteczność i długi czas działania osiągnięto poprzez zastosowanie aktywnej notyfikowanej przez Unię Europejską substancji czynnej deet 50 ( N,N-Diethyl-3-methylbenzamide 500g/L )

Sposób użycia

Spryskać niewielką ilością preparatu skórę i odzież z odległości około 20 cm. Nie należy stosować środka deet 50 na podrażnioną skórę, skaleczenia albo otwarte rany. Unikać okolic oczu, ust i błony śluzowej, w przypadku kontaktu sprayu z oczami przemyć dużą ilością wody, jeśli spray miał kontakt uszkodzoną skórą, oczyścić ją wodą z mydłem.

 

Nie powinno się stosować środka mugga spray 50 deet bezpośrednio na twarz – w celu ochrony skóry twarzy najpierw należy spryskać dłonie i samodzielnie rozprowadzić, omijając okolice oczu i ust. Nie rozpylać środka spray 50 deet w zamkniętym pomieszczeniu, produkt jest łatwopalny. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z instrukcją stosowania umieszczoną na etykiecie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, nienarażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Środka nie powinno aplikować się na przedmioty wykonane z plastiku, na tkaniny syntetyczne, jak również na malowane i lakierowane powierzchnie. W przypadku spożycia środek może wywołać wymioty. Jeśli zajdzie taka potrzeba, podczas konsultacji lekarskiej należy pokazać opakowanie środka na insekty.

 

Nie stosować poniżej 18 roku życia – jeśli zajdzie potrzeba zabezpieczenia skóry i ubrania dziecka poniżej 18 roku życia, użyć należy dedykowanego dla młodszych użytkowników specyfiku Mugga dla dzieci o niższym stężeniu, który można stosować już od drugiego roku życia, również dostępnego w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

 

Wskazania

Dla kogo zalecana jest Mugga 50 deet extra strong spray ?

 

  • Osób które wyjeżdżają w regiony tropikalne i subtropikalne, gdzie występują bardzo groźne choroby m.in.: malaria, denga, zika, żółta febra
  • Ogrodników i osób pracujących na roli
  • Myśliwych i wędkarzy
  • Leśników i osób pracującym w lesie i w miejscach występowania dokuczliwych owadów
  • Służb mundurowych w szczególności żołnierzy
  • Młodzieży powyżej 18 roku, przebywających na koloniach,obozach i wyjazdach typu zielona szkoła
  • Biwakowiczom, miłośnikom pieszych, leśnych i górskich wędrówek, jak również rodzinom spędzającym wspólnie czas na powietrzu

 

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności.

Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 

Kod EAN

5411649089861
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Mugga Deet Extra Strong 50%, spray na komary i kleszcze, 75 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Mugga Deet Extra Strong 50%, spray na komary i kleszcze, 75 ml spray na komary i kleszcze, 75 ml
Mugga Deet Extra Strong 50%, spray na komary i kleszcze, 75 ml
spray na komary i kleszcze, 75 ml
30,94 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport