USP ZDROWIE

Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml

Produkt dostępny
32,53 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety to nowoczesny synbiotyk zawierający jeden z najlepiej poznanych i przebadanych szczepów bakteryjnych Lactobacillus rhamnosus GG oraz fruktooligosachrydy (FOS). W preparacie zastosowano innowacyjną technologię mikroenkapsulacji, która zabezpiecza bakterie przed kwasami żołądkowymi i żółciowymi oraz enzymami trawiennymi. Dzięki temu bakterie docierają do jelit w biologiczne aktywnej postaci. Fruktooligosacharydy (FOS) stanowia źródło energii dla żywych kultur bakterii zawartych w preparacie. Dodatek FOS umożliwia im lepszą adaptację w jelitach oraz szybsze namnażanie.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć. Zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli, dzieci i niemowlęta: 6 kropli 1 raz na dobę. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym albo ciepłym płynie  (poniżej 37st.C). Przed użyciem wstrząsnąć do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Osad jest naturalną właściwością preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Preparat przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych wspomagająco w trakcie i po antybiotykoterapii, w sytuacji zmian naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego, spowodowanych czynnikami wewnętrznymi lub zewnętrznymi. Do stosowania także w sezonie jesienno-zimowym. Preparat nie zawiera konserwantów, mleka ani kazeiny.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Składniki

6 kropli zawiera 5 x 109 CFU bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) i 15 mg fruktooligosacharydów (FOS).

Ważne informacje

Przed użyciem wstrząsnąć. Zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

USP Zdrowie Sp. z o.o. ul. Poleczki 35 02-822 Warszawa

Kod EAN

5907377138464
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml
Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml
krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml
32,53 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml

Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?
probiotyki
Probiotyki w ciąży i podczas karmienia - dlaczego są tak istotne?

Probiotyk dopochwowy w ciąży działa szybciej niż probiotyk doustny. Zaletą preparatu doustnego jest natomiast jednoczesny wpływ na mikrobiotę jelit. Kiedy warto stosować probiotyki w ciąży? Jakie probiotyki ginekologiczne wybrać? W jakich sytuacjach warto sięgnąć po probiotyk podczas laktacji?

Jak wybrać najlepszy probiotyk?
probiotyki

Mnogość probiotyków może sprawiać problem podczas wyboru. Czym kierować się przy zakupie probiotyku? Jakie cechy powinien mieć dobry probiotyk? Czy probiotyki z wieloma szczepami są lepsze od tych, które zawierają pojedynczy szczep? I wreszcie, czy dobry probiotyk może być tani? 

prebiotyki i probiotyki
probiotyki

Probiotyki stanowią obecnie istotny składnik diety. Mają znaczenie dla zdrowia, wykorzystywane są w leczeniu i profilaktyce niektórych chorób. Wiele z nich posiada niespotykane właściwości. Dlatego tak wiele osób decyduje się na suplementacją probiotykami. Jak się okazuje powodów, aby przyjmować probiotyk jest naprawdę dużo. Dodatkowo rozmawiając o probiotykach trudno ominąć kwestię prebiotyków oraz synbiotyków. Warto zatem wiedzieć czym należy się kierować wybierając preparat probiotyczny dla siebie i najbliższych. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport