USP ZDROWIE

Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml

Produkt dostępny
27,99 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety to nowoczesny synbiotyk zawierający jeden z najlepiej poznanych i przebadanych szczepów bakteryjnych Lactobacillus rhamnosus GG oraz fruktooligosachrydy (FOS). W preparacie zastosowano innowacyjną technologię mikroenkapsulacji, która zabezpiecza bakterie przed kwasami żołądkowymi i żółciowymi oraz enzymami trawiennymi. Dzięki temu bakterie docierają do jelit w biologiczne aktywnej postaci. Fruktooligosacharydy (FOS) stanowia źródło energii dla żywych kultur bakterii zawartych w preparacie. Dodatek FOS umożliwia im lepszą adaptację w jelitach oraz szybsze namnażanie.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć. Zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli, dzieci i niemowlęta: 6 kropli 1 raz na dobę. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym albo ciepłym płynie  (poniżej 37st.C). Przed użyciem wstrząsnąć do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Osad jest naturalną właściwością preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Preparat przeznaczony do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych wspomagająco w trakcie i po antybiotykoterapii, w sytuacji zmian naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego, spowodowanych czynnikami wewnętrznymi lub zewnętrznymi. Do stosowania także w sezonie jesienno-zimowym. Preparat nie zawiera konserwantów, mleka ani kazeiny.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Składniki

6 kropli zawiera 5 x 109 CFU bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) i 15 mg fruktooligosacharydów (FOS).

Ważne informacje

Przed użyciem wstrząsnąć. Zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia. Nie wymaga przechowywania w lodówce.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml
Multilac Baby, krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml
krople ze składnikami przywracającymi naturalną mikroflorę przewodu pokarmowego u dzieci, 5 ml
27,99 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport