SMART PHARMA

Diflos, krople ze składnikami na kolki niemowlęce, butelka 5 ml

Produkt dostępny
32,30 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety w postaci zawiesiny doustnej zawierający mikroenkapsulowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Preparat może być stosowany razem z antybiotykiem, ponieważ posiada zerowy potencjał przenoszenia plazmidów. Preparat bezglutenowy. Nie zawiera białek mleka, laktozy i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Zalecane minimalne dobowe porcje Lactobacillus rhamnosus GG. Noworodki, niemowlęta i dzieci do 12. rż.: 5 kropli dziennie, bezpośrednio do ust dziecka lub po zmieszaniu z wodą, mlekiem lub półpłynnym pokarmem o temperaturze max. 25st.C. Dzieci powyżej 12. rż. i dorośli: 10 kropli dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. Przed użyciem w celu uzyskania jednorodności zawiesiny, suplement diety należy dokładnie wymieszać. W tym celu należy energicznie wstrząsnąć buteleczką przez 10 sek, jednak nie krócej niż do całkowitego wymieszania się kultur bakterii znajdujących się na dnie buteleczki w zawiesinie. Odmierzoną porcję można podać bezpośrednio do ust dziecka lub wymieszać w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) lub w innym półpłynnym pokarmie o temperaturze max. 25oC.

Zastosowanie

Wspomagająco w trakcie i po antybiotykoterapii; w przypadku zmiany naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego (w biegunkach o różnej etiologii); w stanach obniżonej odporności organizmu; w kolkach niemowlęcych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

5 kropli zawiera: 1 x 109 mikroenkapsulowanych żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, olej kukurydziany (nośnik).

Ważne informacje

Przed użyciem wstrząsać butelką przez ok. 10 sek. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Zużyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia.

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat zawiera żywe kultury bakterii (probiotyki), które są wrażliwe na ciepło - z tego względu nie należy narażać ich na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych oraz na gwałtowne zmiany temperatur.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kod EAN

5905279383029
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Diflos, krople ze składnikami na kolki niemowlęce, butelka 5 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Diflos, krople ze składnikami na kolki niemowlęce, butelka 5 ml krople ze składnikami na kolki niemowlęce, butelka 5 ml
Diflos, krople ze składnikami na kolki niemowlęce, butelka 5 ml
krople ze składnikami na kolki niemowlęce, butelka 5 ml
32,30 zł
Twoja ocena
Inne z tej kategorii
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport