ADAMED PHARMA

Maxi3Vena, kapsułki ze składnikami wspierającymi prawidłową pracę układu żylnego, 60 szt.

Produkt dostępny
23,84 zł

Suplement diety. Zawarty w preparacie wyciąg z ruszczyka wpływa korzystnie na krążenie żylne i funkcjonowanie naczyń krwionośnych, wspomaga redukcję obrzęków. Kwas askorbinowy wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, a przez to zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Preparat polecany jest w szczególności osobom odczuwającym ciężkość i zmęczenie nóg, ze skłonnościami do powstawania obrzęków, cellulitu, osobom o cerze naczynkowej oraz osobom, które prowadzą siedzący lub stojący tryb pracy i życia, palą papierosy, nie wykazują aktywności fizycznej, mają nadwagę.

Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Zawarty w preparacie wyciąg z ruszczyka wpływa korzystnie na krążenie żylne i funkcjonowanie naczyń krwionośnych, wspomaga redukcję obrzęków.

Kwas askorbinowy wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, a przez to zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Preparat polecany jest w szczególności osobom odczuwającym ciężkość i zmęczenie nóg, ze skłonnościami do powstawania obrzęków, cellulitu, osobom o cerze naczynkowej oraz osobom, które prowadzą siedzący lub stojący tryb pracy i życia, palą papierosy, nie wykazują aktywności fizycznej, mają nadwagę.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie.

Dorośli: 1 kaps. dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w składniki wspierające prawidłową pracę układu żylnego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. zawiera 150 mg wyciągu z ruszczyka kolczastego, 158 mg wyciągu z pomarańczy gorzkiej (w tym 150 mg hesperydyny), 100 mg witaminy C (kwas L-askorbinowy, 125 % RWS).

Ostrzeżenia i środki ostrożności

W przypadku pojawienia się nudności, wymiotów lub krwawień z odbytnicy należy skontaktować się z lekarzem. Jeśli wystąpi nagły obrzęk jednej lub obu kończyn dolnych, niewydolność serca lub nerek należy skontaktować się z lekarzem. Ostrożnie stosować u osób z niskim ciśnieniem tętniczym krwi oraz ze skłonnością do krwawień (należy przerwać stosowanie preparatu na 2 tyg. przed planowanym zabiegiem chirurgicznym).

Ciąża i karmienie piersią

Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży lub karmiących.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Pieńków, ul. Mariana Adamkiewicza 6A 05-152 Czosnów k. W-wy Polska

Kod EAN

5900161005331
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Maxi3Vena, kapsułki ze składnikami wspierającymi prawidłową pracę układu żylnego, 60 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Maxi3Vena, kapsułki ze składnikami wspierającymi prawidłową pracę układu żylnego, 60 szt. kapsułki ze składnikami wspierającymi prawidłową pracę układu żylnego, 60 szt.
Maxi3Vena, kapsułki ze składnikami wspierającymi prawidłową pracę układu żylnego, 60 szt.
kapsułki ze składnikami wspierającymi prawidłową pracę układu żylnego, 60 szt.
23,84 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport