QUEISSER PHARMA

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie, kapsułki ze składnikami redukującymi napięcie nerwowe, 20 szt.

Produkt dostępny
12,57 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Melisa jest tradycyjnie stosowana w stanach napięcia nerwowego i przy zwiększonej podatności na stres. Naturalne olejki eteryczne i bioflawonoidy zawarte w wyciągu melisy wykazują pozytywne działanie na centralny i wegetatywny układ nerwowy. Poprzez układ wegetatywny wpływają rozkurczająco na mięśniówkę jelit, co powoduje ich relaksację. Wyciąg z chmielu łagodzi pobudzenie nerwowe oraz sprzyja dobremu samopoczuciu. Różeniec górski zwiększa wytrzymałość na stres, poprawia wydolność umysłową i zmniejsza efekty przemęczenia. Witaminy B6 i B12 wpływają korzystnie na funkcje psychiczne (poznawcze i emocjonalne) oraz ograniczają skutki zmęczenia.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i młodzież: 1 kaps. dziennie, najlepiej rano lub po południu. Najlepszy efekt przynosi regularne stosowanie przez min. 2 tyg. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Preparat przeznaczony dla osób żyjących w napięciu nerwowym, prowadzących intensywny styl życia, przepracowanych, mających problemy z koncentracją uwagi.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. zawiera 300 mg wyciągu z liści melisy, 100 mg wyciągu z szyszek chmielu, 100 mg wyciągu z korzenia różeńca górskiego, 0,7 mg witaminy B6 (50% RWS) i 1,25 µg witaminy B12 (50% RWS).

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Schleswiger Str 74 · 24941 Flensburg

Kod EAN

4009932578386
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Doppelherz aktiv Na Uspokojenie, kapsułki ze składnikami redukującymi napięcie nerwowe, 20 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Na Uspokojenie, kapsułki ze składnikami redukującymi napięcie nerwowe, 20 szt. kapsułki ze składnikami redukującymi napięcie nerwowe, 20 szt.
Doppelherz aktiv Na Uspokojenie, kapsułki ze składnikami redukującymi napięcie nerwowe, 20 szt.
kapsułki ze składnikami redukującymi napięcie nerwowe, 20 szt.
12,57 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport