Ibum, żel o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, 50 g

Marka: Ibum

18,51 zł
Produkt dostępny
Wysyłka do 48h
od pon. - pt. do godziny 16:00.
Bezpieczna płatność

Online

Typ produktu

LEK BEZ RECEPTY

Kod EAN

5909991092511

O produkcie

Preparat do stosowania miejscowego o skojarzonym działaniu składników. Ibuprofen, należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych, wykazuje właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn. Przenika przez skórę, osiągając stężenia terapeutyczne w tkankach miękkich, stawach i płynie stawowym. Jego stężenie w osoczu wynosi 5 % stężenia osiąganego po podaniu doustnym. Lewomentol natomiast wywołuje miejscowe uczucie chłodu i działa lekko znieczulająco.

Przeglądaj wpisy powiązane z produktem Ibum Sport

Jak wybrać lek przeciwbólowy dla dziecka?
Przeciwbólowe
Jak wybrać lek przeciwbólowy dla dziecka?

Leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci podawane są często. Która postać leku jest preferowana – syrop czy  czopki? Czy można podawać na zmianę ibuprofen i paracetamol? Jaka substancja oprócz tych dwóch leków może być jeszcze stosowana u małych pacjentów?

Ból kręgosłupa lędźwiowego i inne rodzaje bólu pleców
ból pleców
Ból kręgosłupa lędźwiowego i inne rodzaje bólu pleców

Ból pleców i kręgosłupa to objawy związane ze zmianami zapalnymi stawów, ale i zwykłym przeciążeniem. Mogą wynikać z przepracowania, przetrenowania lub zwykłego urazu jak stłuczenie np. kości ogonowej. Nie bez znaczenia dla występowania zmian jak ból odcinka lędźwiowego, piersiowego, szyjnego mają zła postawa (przy siedzeniu), niewłaściwa higiena kręgosłupa, brak ćwiczeń, osłabienie mięśni, a także ciąża i związane z nią przemiany w ciele kobiety. Jakie są najczęściej występujące rodzaje bólu pleców i jak sobie z nimi poradzić?