Efferalgan 150 mg, 10 czopków

16,62 zł
Produkt dostępny
Wysyłka do 48h
od pon. - pt. do godziny 16:00.
Bezpieczna płatność

Online

Typ produktu

LEK BEZ RECEPTY

Kod EAN

5909990142019

O produkcie

Efferalgan, czopek doodbytniczy zawierający 150 mg paracetamolu, to środek o właściwościach przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, przeznaczony do leczenia bólu i gorączki u dzieci od 2. roku życia. Substancją czynną w czopkach Efferalgan jest paracetamol, który wyróżnia się wysokim profilem bezpieczeństwa wśród leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.

Przeglądaj wpisy powiązane z produktem

Grypa u dzieci – objawy, leczenie, powikłania
grypa u dziecka
Grypa u dzieci – objawy, leczenie, powikłania

Małe dzieci, do 5. roku życia, znajdują się w grypie ryzyka ciężkiego przebiegu grypy. Im wcześniej wdrożone zostanie odpowiednie leczenie, tym mniejsze jest ryzyko wystąpienia groźnych powikłań. Co na grypę u dziecka stosować? Czy domowe sposoby mogą wspomagać proces leczenia? Z artykułu dowiesz się też, ile trwa grypa u dziecka i jakie objawy mogą wskazywać na tę chorobę.

Jak wybrać lek przeciwbólowy dla dziecka?
Przeciwbólowe
Jak wybrać lek przeciwbólowy dla dziecka?

Leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci podawane są często. Która postać leku jest preferowana – syrop czy  czopki? Czy można podawać na zmianę ibuprofen i paracetamol? Jaka substancja oprócz tych dwóch leków może być jeszcze stosowana u małych pacjentów?