NeoMag cardio, tabletki ze składnikami wspierającymi prawidłowe krążenie krwi, 50 szt.

Produkt dostępny
19,15 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Preparat wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, układu kostnego oraz układu nerwowego; wzmacnia pracę mięśnia sercowego; minimalizuje skutki stresu i zmęczenia poprawiając sprawność fizyczną i psychiczną organizmu.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 1 tabletka dwa razy dziennie. Preparat należy przyjmować w trakcie posiłku lub po posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Zastosowanie

Preparat stosowany jest w celu wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego, układu kostnego oraz złagodzenia objawów stresu i zmęczenia.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

2 tabletki zawierają: 300 mg potasu, 70 mg magnezu, 60 mg wyciągu z głogu,1,4 mg witaminy B6.

Ciąża i karmienie piersią

W okresie ciąży i karmienia piersią stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.

Stosowanie innych leków

Należy zachować ostrożność w stosowaniu preparatu łącznie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi i lekami zawierającymi potas oraz magnez.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Kod EAN

5908275682271
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu NeoMag cardio, tabletki ze składnikami wspierającymi prawidłowe krążenie krwi, 50 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
NeoMag cardio, tabletki ze składnikami wspierającymi prawidłowe krążenie krwi, 50 szt. tabletki ze składnikami wspierającymi prawidłowe krążenie krwi, 50 szt.
NeoMag cardio, tabletki ze składnikami wspierającymi prawidłowe krążenie krwi, 50 szt.
tabletki ze składnikami wspierającymi prawidłowe krążenie krwi, 50 szt.
19,15 zł
Twoja ocena

Przydatne wpisy związane z NeoMag cardio, tabletki ze składnikami wspierającymi prawidłowe krążenie krwi, 50 szt.

Magnez w ciąży - ważny pierwiastek dla ciężarnych i matek karmiących
magnez
Magnez w ciąży - ważny pierwiastek dla ciężarnych i matek karmiących

W ciąży oraz w okresie laktacji znacznie wzrasta zapotrzebowanie na magnez. Niedobory tego pierwiastka w tym czasie mogą prowadzić do mniejszej masy urodzeniowej dziecka, zaburzeń w przewodnictwie nerwowo - mięśniowym, a nawet skutkować przedwczesnym porodem. Czy zawsze należy suplementować magnez w ciąży? Jaki preparat magnezowy powinna wybrać przyszła mama?

Magnez - lek na różne schorzenia
magnez

Magnez wpływa na prawidłową pracę serca i układu krążenia, układu nerwowego, mięśniowego, kostnego, a także układu rozrodczego. Na co dokładnie pomaga magnez i kiedy warto go stosować? Czy magnez obniża ciśnienie krwi, łagodzi skurcze i zmniejsza skutki stresu?

magnez
witaminy i minerały

Magnez to minerał, który wpływa na szereg narządów u układów jak serce, mięśnie, mózg, nerwy, trawienie. Niedobory magnezu mogą być dotkliwe i nieprzyjemne w skutkach. Rozwiązaniem niskiego poziomu magnezu jest jego właściwa podaż wraz z dietą. Można posiłkować się również gotowymi produktami prostu z apteki zawierającymi magnez. Warto wiedzieć, że poziom magnezu jest kluczowy dla osób stosujących np. leki moczopędne, ale nie tylko. 

  Darmowa dostawa
  Wysyłamy w 24h
  w dni robocze
  Specjalistyczny transport
  Specjalistyczny
  transport