Dobry Sen Forte, tabletki ze składnikami wspomagającymi szybkie zasypianie i zdrowy sen, 30 szt.

Produkt dostępny
14,11 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie (korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać). Melisa lekarska ma działanie odprężające i relaksujące, passiflora uspokajające, odprężające i relaksujące. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i psychicznego, co jest niezwykle ważne do szybkiego zasypiania i spokojnego snu. Chmiel wpływa tonizująco na układ nerwowy, czym przyczynia się do spokojnego, głębokiego snu. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli: 2 tabl. na 1 h przed snem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w składniki sprzyjające szybkiemu zasypianiu oraz na zdrowemu, spokojnemu snowi. Preparat polecany również w stanach stresu, zmęczenia i po wysiłku fizycznym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

2 tabl. zawierają: 160 mg wyciągu z chmielu; 120 mg magnezu (32% RWS); 28,2 mg wyciągu z passiflory; 48 mg wyciągu z melisy; 2 mg witaminy B6 (142,8% RWS); 1 mg melatoniny.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Bażancia 34, 02-892 Warszawa

Kod EAN

5907525348813
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Dobry Sen Forte, tabletki ze składnikami wspomagającymi szybkie zasypianie i zdrowy sen, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Dobry Sen Forte, tabletki ze składnikami wspomagającymi szybkie zasypianie i zdrowy sen, 30 szt. tabletki ze składnikami wspomagającymi szybkie zasypianie i zdrowy sen, 30 szt.
Dobry Sen Forte, tabletki ze składnikami wspomagającymi szybkie zasypianie i zdrowy sen, 30 szt.
tabletki ze składnikami wspomagającymi szybkie zasypianie i zdrowy sen, 30 szt.
14,11 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport