QUEISSER PHARMA

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie FORTE, kapsułki ze składniakami redukującymi stres, 20 szt.

Produkt dostępny
16,04 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety zawierający wyciągi roślinne redukujące napięcie nerwowe i wspomagające dobry nastrój. Wyciąg z różeńca górskiego zwiększa wytrzymałość na stres i wspomaga wydolność umysłową. Wyciągi z melisy i chmielu są tradycyjnie stosowane w stanach napięcia emocjonalnego, stresu oraz dla zachowania pozytywnego nastroju. Naturalne olejki eteryczne i bioflawonoidy zawarte w wyciągu melisy wykazują pozytywne działanie na centralny i wegetatywny układ nerwowy. L-tryptofan jest egzogennym aminokwasem, którego przemiany prowadzą do wytwarzania serotoniny. Magnez, witaminy B6 i B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz redukują skutki zmęczenia.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i młodzież: 1 kaps. dziennie, po posiłku, najlepiej rano lub po obiedzie. Najlepsze rezultaty przynosi regularne stosowanie preparatu przez 2 tyg. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety młodzieży i dorosłych, odczuwających napięcie nerwowe, prowadzących intensywny styl życia, przepracowanych, z osłabioną koncentracją lub pragnących poprawić swój nastrój.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. zawiera: 300 mg wyciągu z liści melisy, 140 mg wyciągu z korzenia różeńca górskiego, 100 mg wyciągu z szyszek chmielu, 50 mg L-tryptofanu, 60 mg magnezu (16% RWS), 0,7 mg witaminy B6 (50% RWS) i 1,25 µg witaminy B12 (50% RWS).

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Schleswiger Str 74 · 24941 Flensburg

Kod EAN

4009932577303
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Doppelherz aktiv Na Uspokojenie FORTE, kapsułki ze składniakami redukującymi stres, 20 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Na Uspokojenie FORTE, kapsułki ze składniakami redukującymi stres, 20 szt. kapsułki ze składniakami redukującymi stres, 20 szt.
Doppelherz aktiv Na Uspokojenie FORTE, kapsułki ze składniakami redukującymi stres, 20 szt.
kapsułki ze składniakami redukującymi stres, 20 szt.
16,04 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport