Uspokajające

Długotrwała ekspozycja na stresujące sytuacje jest szkodliwa dla naszego organizmu. Ciągłe napięcie nerwowe negatywnie wpływa na nasz sen oraz koncentrację. Aby nie dopuścić do poważniejszych problemów zdrowotnych, warto sięgnąć po środki na uspokojenie, które ukoją nerwy.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 93

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 93

Strona
Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Leki na uspokojenie bez recepty

Kiedy stres utrudnia nam normalne funkcjonowanie i uniemożliwia odpoczynek, warto sięgnąć po środki, które przywrócą nam równowagę. W nerwowych sytuacjach z naszego organizmu zostają wypłukane duże ilości magnezu. Warto go więc suplementować. Dobroczynnie na układ nerwowy działa także witamina B6. Dane składniki są podstawą wielu leków na uspokojenie dostępnych bez recepty. W naszym asortymencie posiadamy tabletki uspokajające, syropy, kapsułki, a nawet cukierki. Proponujemy także zioła wspomagające wyciszenie oraz pastylki do ssania o działaniu odprężającym.

Ziołowe tabletki na uspokojenie

W łagodnych stanach napięcia nerwowego najlepiej sprawdzają się ziołowe tabletki uspokajające. Natura dostarcza nam bowiem wiele naturalnych substancji, które mają kojące działanie. Zalicza się do nich lawenda, dziurawiec, melisa, szyszki chmielu oraz kozłek lekarski. Zioła te wyciszają organizm i odprężają, a także ułatwiają zasypianie. W Aptece dla Rodziny znajdziesz szeroki wybór ziołowych tabletek na uspokojenie.