VALENTIS POLSKA

Kerabione Booster, kapsułki ze składnikami wspomagającymi wzrost włosów, 30 szt.

Produkt dostępny
52,79 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Palma sabalowa przyczynia się do prawidłowego wzrostu włosów. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. Wiesiołek przyczynia się do prawidłowego metabolizmu i funkcjonowania układu hormonalnego. Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek. Witamina E i miedź pomagają o ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Kobiety i mężczyźni: 1 kaps. dziennie, podczas posiłków. Zaleca się przyjmować preparat przez minimum 6 miesięcy. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w składniki przyczyniające się do zapewnienia prawidłowego wzrostu włosów, szczególnie w przypadku zaburzeń hormonalnych, wspomagająco w leczeniu alopecji, po przeszczepach włosów.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. zawiera: 150 mg kwasów omega-3, 100 mg wyciągu z owoców plamy sabałowej (w tym 80 mg kwasów tłuszczowych), 50 mg oleju z nasion wiesiołka dwuletniego (w tym 4,5 mg kwasu gamma-linolenowego [GLA]), 1,8 mg witaminy E (15% RWS); 1000 µg miedzi (100% RWS) i 120 µg witaminy A (15% RWS).

Ciąża i karmienie piersią

Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kod EAN

7640153060952
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Kerabione Booster, kapsułki ze składnikami wspomagającymi wzrost włosów, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Kerabione Booster, kapsułki ze składnikami wspomagającymi wzrost włosów, 30 szt. kapsułki ze składnikami wspomagającymi wzrost włosów, 30 szt.
Kerabione Booster, kapsułki ze składnikami wspomagającymi wzrost włosów, 30 szt.
kapsułki ze składnikami wspomagającymi wzrost włosów, 30 szt.
52,79 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport