DR IRENA ERIS

Emotopic, emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała, 75 ml

Produkt dostępny
29,25 zł
Opis produktu

Typ produktu

KOSMETYK

O produkcie

Krem zapobiega przesuszeniu skóry, zapewniając długotrwały i wielokierunkowy efekt natłuszczenia i nawilżenia.

Dzięki zawartości naturalnych olejów oraz ceramidów niweluje uczucie dyskomfortu i napięcia skóry i wspomaga utrzymanie prawidłowej kondycji i funkcjonowania naskórka od 1. dnia życia.

Bogata formuła kremu, oparta na unikalnym połączeniu naturalnych olejów: konopnego, canola oraz ceramidów, tworzy na powierzchni skóry swoistą barierę ochronną, zabezpieczając przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz, suche powietrze czy substancje drażniące.

Krem skutecznie łagodzi istniejące objawy suchości skóry tj: szorstkość, zaczerwienienie i łuszczenie naskórka. Widocznie poprawia kondycję skóry poprzez wzmocnienie jej funkcji barierowych, zapobiegając nawrotom przesuszenia, szczególnie okolic wrażliwych takich jak ręce, łokcie, kolana.

Sposób użycia

Krem stosować kilka razy dziennie (od 1 do 3 razy), w zależności od stopnia suchości skóry, na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy i ciała.

Wskazania

Emolientowy krem barierowy zalecany jest w celu zapobiegania objawom atopowego zapalenia skóry (AZS) takim jak: suchość skóry, podrażnienia, zaczerwienienia oraz innym objawom na tle alergicznym.

Krem wskazany jest do codziennego stosowania na twarz i ciało, a w szczególności na okolice rąk, łokci i kolan w celu zapewnienia ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (mróz, wiatr, suche powietrze, substancje drażniące), które powodują, że skóra staje się szorstka, podrażniona lub reaguje wypryskiem kontaktowym.

Rekomendowany dla dzieci i dorosłych bez ograniczeń wiekowych.

Skład

Woda oczyszczona, Emolienty: Olej konopny, Olej canola, Olej parafinowy, Lanolina jakości farmaceutycznej, Ceramidy, Hialuronian sodu, Glicerol, Hydroksyacetofenon, Ekstrakty z wiciokrzewów, Substancje pomocnicze.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Armii Krajowej 12 05-500 Piaseczno

Kod EAN

5900717691315
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Emotopic, emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała, 75 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Emotopic,  emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała, 75 ml  emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała, 75 ml
Emotopic, emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała, 75 ml
emolientowy krem barierowy do twarzy i ciała, 75 ml
29,25 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport