Produkt niedostępny
RIEMANN

Etiaxil Comfort, antyperspirant przeciwko poceniu i nieprzyjemnemu zapachowi, roll-on 15 ml

Produkt niedostępny
28,51 zł
Opis produktu

Typ produktu

KOSMETYK

O produkcie

Bezwonny antyperspirant. Zawiera chlorek glinu w alkoholowej bazie oraz system aktywnej ochrony skóry Cpx. Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne. Preparat utrzymuje skórę suchą zapewniając uczucie świeżości i komfortu przez 3-5 dni po 1 aplikacji. System Cpx zapewnia skórze uczucie komfortu i minimalizuje podrażnienia często występujące przy stosowaniu ekstra efektywnych antyperspirantów.

Dawkowanie

Skóra przed aplikacją musi być całkowicie sucha i nieuszkodzona. Nakładać w centralnej części pachy dwoma ruchami, w górę i w dół. W początkowej fazie preparat stosować każdego wieczoru do osiągnięcia pożądanego efektu (zwykle przez 2-3 dni). Następnie stosować 1-2 razy w tyg. aby utrzymać intensywność wydzielania potu pod kontrolą. Przy skórze wrażliwej stosować co drugi wieczór (przez 6 dni), a następnie 1-2 razy w tyg.

Wskazania

Skuteczna ochrona przed nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować na wilgotną lub podrażnioną czy uszkodzoną skórę. Nie aplikować dzieciom. Nie stosować przez 48 h po goleniu, woskowaniu, depilacji.

Skład

Alcohol Denat., Aluminum Chloride, Calcium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Hydrogenated Castor Oil.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Opakowanie wystarcza na 2-3 mies. stosowania. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Może powodować odbarwienie tkanin. Unikać kontaktu z biżuterią.

Działania niepożądane

Może wystąpić podrażnienie skóry, wtedy należy chwilowo przerwać stosowanie.

Kod EAN

5701943012147
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Etiaxil Comfort, antyperspirant przeciwko poceniu i nieprzyjemnemu zapachowi, roll-on 15 ml
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Etiaxil Comfort, antyperspirant przeciwko poceniu i nieprzyjemnemu zapachowi, roll-on 15 ml antyperspirant przeciwko poceniu i nieprzyjemnemu zapachowi, roll-on 15 ml
Etiaxil Comfort, antyperspirant przeciwko poceniu i nieprzyjemnemu zapachowi, roll-on 15 ml
antyperspirant przeciwko poceniu i nieprzyjemnemu zapachowi, roll-on 15 ml
28,51 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport