Rękawice nitrylowe Peha-soft , niepudrowane, niejałowe, rozmiar S, 150 szt.

Produkt dostępny
53,47 zł
Opis produktu

Typ produktu

AKCESORIA

O produkcie

Nasze nowe rękawiczki nitrylowe wyróżniają się gładkim i delikatnym materiałem, który doskonale dopasowuje się do dłoni, minimalizując uczucie zmęczenia. Elastyczność i delikatność tego materiału zapewniają wyjątkową wrażliwość dotykową. Te bezpudrowe i pozbawione lateksu rękawiczki nie tylko doskonale chronią przed bakteriami i wirusami, ale także eliminują ryzyko alergii lateksowej. Ich specjalna konstrukcja wewnętrznej powłoki polimerowej, charakterystyczna dla rękawiczek linii Peha-soft® nitrile, przyczynia się do podniesienia komfortu ich noszenia. Rękawiczki te są idealne do bezpośredniego kontaktu z żywnością, co czyni je wszechstronnym narzędziem w różnych zastosowaniach. Przeszły testy zgodności z normą EN 455 oraz standardem ASTM F1671.


Materiał nitrylowy, wzbogacony wewnętrzną powłoką polimerową, ułatwiającą założenie, a zewnętrzna powierzchnia rękawiczki posiada teksturowane wykończenie w obszarze palców, co gwarantuje doskonałą przyczepność.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Żeromskiego 17 95-200 Pabianice

Kod EAN

4052199308852
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Rękawice nitrylowe Peha-soft , niepudrowane, niejałowe, rozmiar S, 150 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Rękawice nitrylowe Peha-soft , niepudrowane, niejałowe, rozmiar S, 150 szt. niepudrowane, niejałowe, rozmiar S, 150 szt.
Rękawice nitrylowe Peha-soft , niepudrowane, niejałowe, rozmiar S, 150 szt.
niepudrowane, niejałowe, rozmiar S, 150 szt.
53,47 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport