QUEISSER PHARMA

Doppelherz aktiv Lecytyna Forte 1200, kapsułki na okresy intensywnej pracy umysłowej i nauki, stresu i przepracowania, 30 szt.

Produkt dostępny
22,04 zł
Opis produktu

Typ produktu

SUPLEMENT DIETY

O produkcie

Suplement diety. Lecytyna jest jednym z najważniejszych źródeł fosfolipidów wchodzących w skład błony komórek organizmu. Składniki preparatu wspomagają odżywienie mózgu podczas intensywnej pracy umysłowej lub nauki, w okresach stresu i przepracowania.

Zalecane dzienne spożycie

Doustnie. Dorośli i młodzież: 1 kaps. dziennie, po posiłku, obficie popijając. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 2 kaps. dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zastosowanie

Uzupełnianie diety w okresie intensywnej pracy umysłowej lub nauki, w okresach stresu i przepracowania.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na soję lub którykolwiek ze składników preparatu.

Składniki

1 kaps. zawiera 1200 mg lecytyny sojowej, w tym 720 mg fosfolipidów sojowych.

Ważne informacje

Pamiętaj, że suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia ma bowiem kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu. Nie należy go również stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Preparat przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Adres producenta/dystrybutora

Schleswiger Str 74 · 24941 Flensburg

Kod EAN

4009932577655
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Doppelherz aktiv Lecytyna Forte 1200, kapsułki na okresy intensywnej pracy umysłowej i nauki, stresu i przepracowania, 30 szt.
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Doppelherz aktiv Lecytyna Forte 1200, kapsułki na okresy intensywnej pracy umysłowej i nauki, stresu i przepracowania, 30 szt. kapsułki na okresy intensywnej pracy umysłowej i nauki, stresu i przepracowania, 30 szt.
Doppelherz aktiv Lecytyna Forte 1200, kapsułki na okresy intensywnej pracy umysłowej i nauki, stresu i przepracowania, 30 szt.
kapsułki na okresy intensywnej pracy umysłowej i nauki, stresu i przepracowania, 30 szt.
22,04 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport