AFLOFARM

Regenerum regeneracyjne serum do rzęs i brwi, w formie eyelinera i szczoteczki, 4 ml +7 ml KRÓTKA DATA 30.04.2024

Produkt dostępny
1,90 zł
Opis produktu

Typ produktu

KOSMETYK

O produkcie

Regeneracyjne serum do rzęs o podwójnym działaniu. Serum z eyelinerem do stosowania na linię rzęs zawiera odżywcze lipooligopeptydy, które poprzez stymulację cebulek rzęs, przyspieszają ich wzrost, zagęszczają i pogrubiają strukturę włosków. Dodatkowo ekstrakt ze świetlika działa kojąco i łagodząco na delikatną skórę powiek. Serum ze szczoteczką do stosowania na całej długości rzęs (także na brwi) zawiera matrykinę z prowitaminą B5, dzięki czemu wydłuża i przyspiesza wzrost rzęs oraz ogranicza ich wypadanie. Żel z aloesu i witamina E, wnikając we włókna włosków nawilżają, uelastyczniają i dogłębnie je wzmacniają. Serum zostało wzbogacone o olej rycynowy, który potęguje efekt odżywienia i wzmocnienia kruchych, osłabionych rzęs, przyciemnia je oraz stymuluje do szybszego wzrostu.

Dawkowanie

Do użytku zewnętrznego. Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zmyć makijaż. Za pomocą cienkiego pędzelka nanieść serum nr 1 na linię rzęs u ich nasady (tak jak eyeliner). Następnie za pomocą szczoteczki nałożyć serum nr 2 na całej długości rzęs (może być stosowane także na brwi). Stosować systematycznie wieczorem, przed pójściem spać, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Dla podtrzymania efektu stosować 1-2 razy w tyg.

Wskazania

Serum do pielęgnacji rzęs w formie eyelinera do stosowania na linię rzęs i szczoteczki do stosowania na całą długość rzęs.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Skład

Serum do stosowania na linię rzęs (4 ml) zawiera lipooligopeptydy i ekstrakt ze świetlika. Serum do stosowania na całej długości rzęs (7 ml) zawiera matrykinę z prowitaminą B5, żel z aloesu, witaminę E i olej rycynowy.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

W przypadku wystąpienia reakcji nadwrażliwości natychmiast przerwać stosowanie.

Adres producenta/dystrybutora

ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Kod EAN

5906071003641
Dane o lekach dostarcza
PHARMINDEX
Opinie klientów na temat produktu Regenerum regeneracyjne serum do rzęs i brwi, w formie eyelinera i szczoteczki, 4 ml +7 ml KRÓTKA DATA 30.04.2024
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.
Oceń ten produkt jako pierwszy.
Regenerum regeneracyjne serum do rzęs i brwi,  w formie eyelinera i szczoteczki, 4 ml +7 ml KRÓTKA DATA 30.04.2024  w formie eyelinera i szczoteczki, 4 ml +7 ml KRÓTKA DATA 30.04.2024
Regenerum regeneracyjne serum do rzęs i brwi, w formie eyelinera i szczoteczki, 4 ml +7 ml KRÓTKA DATA 30.04.2024
w formie eyelinera i szczoteczki, 4 ml +7 ml KRÓTKA DATA 30.04.2024
1,90 zł
Twoja ocena
Darmowa dostawa
Wysyłamy w 24h
w dni robocze
Specjalistyczny transport
Specjalistyczny
transport