Leki i preparaty na skórę naczynkową

Kosmetyki do cery naczynkowej uszczelniają drobne naczynia krwionośne i zmniejszają ich podatność na pękanie. Preparaty do cery naczynkowej poprawiają stan skóry i zapobiegają nasilaniu się zmian.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący
 1. Redblocker tabletki ze składnikami wzmacniającymi naczynia kwionośne, 30 szt.
  Redblocker
  tabletki ze składnikami wzmacniającymi naczynia kwionośne, 30 szt.
  15,35 zł
  Zapamiętaj na później
 2. Maść kasztanowa do pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami, 130 ml
  Maść kasztanowa
  do pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami, 130 ml
  19,94 zł
  Zapamiętaj na później
 3. Cudocell Max krem ochronno-regenerujący do skóry wrażliwej, 150 g
  Cudocell Max
  krem ochronno-regenerujący do skóry wrażliwej, 150 g
  24,39 zł
  Zapamiętaj na później
 4. Niverosin tabletki ze składniakami wspomagającymi funkcjonowanie naczyń krwionośnych i produkcję kolagenu, 30 szt.
  Niverosin
  tabletki ze składniakami wspomagającymi funkcjonowanie naczyń krwionośnych i produkcję kolagenu, 30 szt.
  23,74 zł
  Zapamiętaj na później
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Produktów na stronie
Ustaw kierunek malejący

Skóra naczynkowa – krem, maść, tabletki

Krem na naczynka na twarzy zmniejsza zaczerwienienie skóry i łagodzi podrażnienia. Ogranicza lub niweluje swędzenie oraz pieczenie. Skóra naczynkowa najczęściej jest też skórą wrażliwą, która reaguje podrażnieniem na różne czynniki, takie jak zimne powietrze, wysoka temperatura, aktywność fizyczna, pikantne potrawy i nieodpowiednio dobrane kosmetyki. Krem na naczynka do twarzy zmniejsza nadreaktywność skóry. Ogranicza wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dobrze dobrany preparat do cery naczynkowej zmniejsza rumień i poprawia komfort pacjentów.

Maść na naczynka na twarzy zawiera związki o działaniu uszczelniającym i wzmacniającym drobne, płytko położone naczynia krwionośne. W składzie preparatów do cery naczynkowej można znaleźć wyciąg z kasztanowca, diosminę, rutozyd, hesperydynę, witaminę C oraz K. Przy łagodnych zmianach wystarczające może okazać się stosowanie jedynie preparatów miejscowych w formie maści lub kremu na skórę naczynkową. Wspomagająco można wprowadzić również kurację doustną.

Tabletki do cery naczynkowej bez recepty

Maść na naczynka na twarzy, a także dodatkowe preparaty do cery naczynkowej pomagają zadbać o stan i wygląd skóry. Zapobiegają również nasileniu się obecnych zmian. Brak leczenia może prowadzić nawet do rozwoju trądziku różowatego, który jest przewlekłą chorobą skóry przebiegającą z trwałym rumieniem. Tabletki do cery naczynkowej z diosminą, hesperydyną i witaminą C wpływają korzystnie na szczelność ścian naczyń krwionośnych. Zmniejszają ich kruchość. Poprawiają przepływ krwi przez naczynia i zapobiegają pojawianiu się tzw. pajączków. Preparaty do cery naczynkowej zmniejszają nadreaktywność skóry, przywracają poczucie komfortu, koją i odżywiają skórę. Mogą również ograniczać rozszerzanie się kolejnych naczyń, ale nie spowodują usunięcia powstałych już pajączków na skórze.